mitelove-1722

Mite Love Leopar Tasarım Fantazi Tül Gecelik

Beden/Ölçü:

(0)

77,90 TL

129,54 TL

Mite Love Leopar Tasarım Fantazi Tül Gecelik

Mite Love Leopar Tasarım Fantazi Tül Gecelik ile kendinizi daha farklı ve şık hissedeceksiniz!

 

Leopar Tasarım

Her anınızı dolu yaşayarak anlamlandıracağınız ürün Leopar Tasarım. Leopar Tasarım etek boyunun mini olmasıyla bacak boyunu uzun gösterir. Leopar Tasarım ile karşı cinsin ilgisini toplayacak bir üründür. Baş döndürücü etkiyle ortamın ve karşı cinsin gözdesi yapan ürün leopar tasarım

 

Tül Gecelik

Tül Gecelik fantezilerinizi dışa dönük ve anlamlı bir dille anlamlandıramayacağı üründür.Tül Gecelik zarafetini vücudunuzun seksiliğiyle buluşturan ürün. Birbirinden farklı ürünleri bulabileceğiniz Mite Love. Hayal ettiğiniz ürünleri bulabileceğiniz Mite Love yeni ürünü olan Tül Gecelik. Tahriş etmeyen yapısı ile çok rahat edecek tadına doyulmaz bir deneyime eşlik edeceksiniz.Oldukça esnek yapısı ile kullanımı oldukça rahat ve şık bir yapıdadır.Son derece kaliteli kumaş yapısıyla uzun süreli kullanımlarda dahi ilk günkü gibi memnun kalacaksınız. %100 Hijyenik ve sağlıklı yapısıyla Mite Love Fantezi Giyimleri kısa sürede çiftlerin beğenisini kazanmıştır.

Tüm zamanların daima en iyisi olan tek marka, Mite Love!

 

 

Gizli Gönderi

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez.Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

 

Paket İçeriği

Leopar Desenli Tül Gecelik ve Tanga

 

 

 

Beden tablosu mitelove

     (0)