mitelove-1720

Mite Love Dantelli Tül Gecelik Kadın Fantazi Giyim

Beden/Ölçü:

(0)

59,90 TL

92,50 TL

Mite Love Dantelli Tül Gecelik Kadın Fantazi Giyim

Mite Love Dantelli Tül Gecelik Kadın Fantazi Giyim dantelli ve transparan yapısıyla sizlere kendini hayran bıraktıracak!

 

Tül Gecelik

Tül Gecelik modellerimiz kadınlarımız tarafından çok tercih edilmekte ve satın alınmaktadır. Tül gecelik vücut hatlarınızı ön plana da çıkartacaktır. Tül gecelik sayesinde de aynı zamanda partnerinizin de dikkatini çekecek ve muhteşem bir gece için adım atmış olacaksınız.

 

Kadın Fantazi Giyim

Kadın Fantazi Giyim ürünlerini Mite Love markamızın kalitesi ve güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Kadın Fantazi giyim ürünlerimizde uygun fiyat avantajıyla da sizlerle buluşuyor. 

Tahriş etmeyen yapısı ile çok rahat edecek tadına doyulmaz bir deneyime eşlik edeceksiniz.Oldukça esnek yapısı ile kullanımı oldukça rahat ve şık bir yapıdadır.Son derece kaliteli kumaş yapısıyla uzun süreli kullanımlarda dahi ilk günkü gibi memnun kalacaksınız. %100 Hijyenik ve sağlıklı yapısıyla Mite Love Fantezi Giyimleri kısa sürede çiftlerin beğenisini kazanmıştır.

Tüm zamanların daima en iyisi olan tek marka, Mite Love!

 

 

Gizli Gönderi

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez.Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

 

Paket İçeriği

Tül Gecelik ve tanga

 

 

Beden tablosu mitelove

     (0)