mitelove-1709-1

Mite Love Plaj Elbisesi Sırt ve Göğüs Dekolteli

Beden/Ölçü:

(0)

61,90 TL

111,02 TL

Mite Love Plaj Elbisesi Sırt ve Göğüs Dekolteli

Mitelove

MARKA

Mite Love

ÜRETİM YERİ

Türkiye 

ÜRÜN ÖZELLİĞİ

Kumaş Yapısı Likra ve Transparandır,

Kumaş Rengi Orjinal Olup Boya İçermez.

Uzun Süre Kullanım İçin, Önerilen yıkama sıcaklığı için, Yıkama  talimatı Kutu üzerindeki açıklamalara uyunuz.

Renkliler için çamaşır suyu ya da ağartıcı madde içermeyen deterjan kullanılması, açık ve koyu renklerin ayrı ayrı yıkanması önerilir.

RENK

Siyah 

PAKET İÇERİĞİ

Tek parçadan oluşmaktadır

Mitelove

 

 

Editörün Notu
 

Şık plaj elbisesi mini dekolteli fantezi iç giyim ürünü plajların yeni yüzü oldu. Şık plaj elbisesi göğüs ve sırt dekoltesi ile kırmızının göz kamaştırıcılığıyla buluştuğu tasarım. Dekolteli plaj elbisesi zarif ve şık bir görünüm sağlar. Mini plaj elbisesi belden oturtmalı modeliyle ve etek kısmında salaş olmasıyla birçok özelliği barındırır. Şık plaj elbisesi göbek bölgesindeki fazlalıkları kapatarak olduğunuzdan daha zarif ve ince görünmenizi sağlar. Dekolteli plaj elbisesi kırmızı renkte olan bir üründür. Mini plaj elbisesi kırmızının her zaman kadınların en gözde rengi aşkın ve sıcaklığın rengi olmasıyla plajlarda fark yaratır. 


Mini plaj elbisesi göz kamaştırıcı estetikle partnerinizin ve birçok kişinin odağı olursunuz. Şık plaj elbisesi vücudu tahriş etmeden ve rahat yapısıyla esnek hareket etmeyi sağlayan bir üründür. Şık plaj elbisesi kaliteli kumaştan imal edilmiştir. Şık plaj elbisesi vücuttaki duruşuyla, esnek hareket kabiliyetiyle, şık ve zarafetiyle kadınların plajlardaki tercihi haline gelen mini plaj elbisesiDekolteli plaj elbisesi sadece evinizde değil istediğiniz yerde ve gittiğiniz her mekana güzelliğinizin yanında seksi duruşunuzu ve göz kamaştırıcı parıltılı giyim zevkinizi taşıyıp ortalığı baş döndürücü etki ile kasıp kavurabilirsiniz. 


Dekolteli plaj elbisesi tek parçadan oluşur. Şık plaj elbisesi farklı renkleri ve modelleriyle mevcuttur. Şık plaj elbisesi her beden ölçüsünde bulunmaktadır. Plajlarda birbirinden farklı şık plaj elbisesi modelleriyle tatilinizi tatil tadında geçirebilirsiniz. Şık plaj elbisesi ile fanteziyi istediğiniz mekana taşıyabilirsiniz. Dekolteli plaj elbisesi zengin içerik seçenekleriyle sizin için hazırlanan ve vitrinlerde yerini alan fantezi giyimin adresi. Mağazalara gidip utana sıkıla almak isteyip alamadığınız fantezi ürünlerini denemeden vücut ölçülerinize ve istediğiniz renge göre dekolteli plaj elbisesi buradan temin edebilirsiniz. Buradan istenilen özellikte mini plaj elbisesi bulma imkanına sahip olabilirsiniz. Mini plaj elbisesi gizli kargo seçeneğiyle ve hızlı teslimatla siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

 

Mitelove

Beden tablosu mitelove

     (0)