mitelove-1705-0

Mite Love Kırmızı Seksi Mini Elbise Mikro

Beden/Ölçü:

(0)

54,90 TL

92,50 TL

Mite Love Kırmızı Seksi Mini Elbise Mikro

Mite Love Kırmızı Seksi Mini Elbise Mikro modeli ile kendinizi bir elbisenin içinde hiç bu kadar şık hissetmeyeceksiniz!

Mini Elbise Mikro

Mini Elbise Mikro adından da anlaşılacağı üzere mini bir tasarıma sahiptir. Mini Elbise Mikroönden ve arkadan dekolteli modeldir. Derin göğüs dekoltesine sahip Mini Elbise Mikro modelimiz son derece şık ve likralı kumaştan imal edilmiştir. Boyundan askılı Mini Elbise Mikro size aynı zamanda ciddi bir özgüven kazandıracak. Nedeni ise vücudunuzu saran tasarımı ile kusurlarınızı örtecek teninizin güzelliği ve vücut hatlarınız ile adeta partnerinize Mini Elbise Mikro ile görsel şölen yaşatacaksınız!

Seksi Mini Elbise

Aşkın rengi kırmızı dedik ve Seksi Mini Elbise modelini sizler için tasarladık. Tamamı ile Seksi Mini Elbise rengi ile sizlerin karşısında çıktı. Seksi Mini Elbise rengi ile size çok daha farklı bir hava katacak! Seksi Mini Elbise rengi aşkın ve tutkunun simgesi! Seksi Mini Elbise rengi doruk noktaların, yük tansiyonlu gecelerin simgesi! Partnerinize hoş bir sürpriz yaparak onunla unutamayacağınız vakitler geçirebilirsiniz! Tahriş etmeyen yapısı ile çok rahat edecek tadına doyulmaz bir deneyime eşlik edeceksiniz. Oldukça esnek yapısı ile kullanımı oldukça rahat ve şık bir yapıdadır.

Son derece kaliteli kumaş yapısıyla uzun süreli kullanımlarda dahi ilk günkü gibi memnun kalacaksınız.

%100 Hijyenik ve sağlıklı yapısıyla Mite Love Fantezi Giyimleri kısa sürede çiftlerin beğenisini kazanmıştır.

Daha mutlu günler için Mite Love!

 

Gizli Gönderi

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez.Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

 

Paket İçeriği

Elbise ve tanga

Ürün 4 adet bedenden oluşmaktadır. Bunlar; S – M – L – XL

 

Beden tablosu mitelove

     (0)