mitelove-1704

Mite Love Fantazi Babydoll Siyah Şık Tasarım

Beden/Ölçü:

(0)

39,90 TL

46,20 TL

Mite Love Fantazi Babydoll Siyah Şık Tasarım

Mite Love Fantazi Babydoll Siyah Şık Tasarım tadına doyulmaz birlikteliklerin kahramanı!

Fantazi Babydoll 

Renkli fantezi dünyasına sahip bireyler için birebir tasarlanan Fantazi Babydoll modeli tam da sizlere göre! Monotonlaşan ilişkilerde farklı tatlar arayan çiftler Fantazi Babydoll seçimlerinde bizleri tercih etmektedir. Dinamizmi fantezi ile yakalayan çiftler Fantazi Babydoll modelleri ile gecelerine renk katmaktadırlar. Fantazi Babydoll ile partnerlerine jest yapan bireyler tadına doyulmaz birliktelikler geçirmektedir.

Fantezi severlerin tabi ki de vazgeçilmezi Fantazi Babydoll modellerimizdir. Arzuladığınız gecelere Fantazi Babydoll modelimiz ile güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Özel bir tasarıma sahip Fantazi Babydoll modelimiz çiftlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Fantazi Babydoll modelimiz ile düşlediğiniz hareketli birlikteliklerde başrol oyuncusu olmaya hazır mısınız? Fantazi Babydoll modelimiz tahriş etmeyen yapısı ile çok rahat edecek tadına doyulmaz bir deneyime eşlik edeceksiniz.

Oldukça esnek yapısı ile kullanımı oldukça rahat ve şık bir yapıdadır.

Son derece kaliteli kumaş yapısıyla uzun süreli kullanımlarda dahi ilk günkü gibi memnun kalacaksınız.

%100 Hijyenik ve sağlıklı yapısıyla Mite Love Fantezi Giyimleri kısa sürede çiftlerin beğenisini kazanmıştır.

Daha mutlu günler için Mite Love!


Gizli Gönderi

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez. Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.


Paket İçeriği

Babydoll

Ürün 4 adet bedenden oluşmaktadır. Bunlar; S – M – L – XL


Beden tablosu mitelove

     (0)