mitelove-1703

Mite Love Askılı Kısa Fantazi Gecelik Kırmızı

Beden/Ölçü:

(0)

49,90 TL

83,24 TL

Mite Love Askılı Kısa Fantazi Gecelik Kırmızı

Mite Love Askılı Kısa Fantazi Gecelik Kırmızı modelini Mite Love raflarına taşıyarak bu eşsiz deneyimin sizlerin de yaşamasını sağladık!

 

Fantazi Gecelik Kırmızı 

Fantazi Gecelik Kırmızı rengi bu yıl sizin renginiz olacak! Fantazi Gecelik Kırmızı modeli teniniz ile mükemmel bir uyum içerisinde adeta bir peri gibi kanatlanarak partnerinizi şaşırtacaksınız! Fantazi Gecelik Kırmızı renkli modeli ile ayaklarınız yerden kesilecek ve eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız! Fantazi Gecelik Kırmızı renkli modeli ile marjinalliğinizi göstererek partneriniz ile tadına doyulmaz vakitler geçireceksiniz! Fantazi Gecelik Kırmızı modeli sizin tarzınız olacak! Kırmızıyı seven bayanlara özel bu tasarım sizi çok daha iyi gösterecek!

 

Askılı Kısa Fantazi Gecelik

Askılı Kısa Fantazi Gecelik modeli sırt dekoltelidir. Askılı Kısa Fantazi Gecelik modelinin üstü siyah dantelden üretilmiş olup alt kısmı kırmızı renklidir. Askılı Kısa Fantazi Gecelik modelimiz adından da olduğu gibi askılı bir tasarıma sahiptir. Askılı Kısa Fantazi Gecelik mini bir tasarıma sahiptir. Askılı Kısa Fantazi Gecelik bedeninize kolaylıkla oturarak vücudunuzdaki kusurları örtecektir. Son derece kaliteli kumaş yapısıyla uzun süreli kullanımlarda dahi ilk günkü gibi memnun kalacaksınız.

%100 Hijyenik ve sağlıklı yapısıyla Mite Love Fantezi Giyimleri kısa sürede çiftlerin beğenisini kazanmıştır.

Daha mutlu günler için Mite Love!

 

Gizli Gönderi

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez.Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

 

Paket İçeriği

Gecelik ve tanga

Ürün 4 adet bedenden oluşmaktadır. Bunlar; S – M – L – XL

 

 

Beden tablosu mitelove

     (0)