mitelove-1702

Mite Love Askılı Kısa Fantazi Gecelik Siyah

Beden/Ölçü:

(0)

49,90 TL

83,24 TL

Mite Love Askılı Kısa Fantazi Gecelik Siyah

Mite Love Askılı Kısa Fantazi Gecelik Siyah bu yılın en güzide konsepti!

 

Kısa Fantazi Gecelik

Kısa Fantazi Gecelik son zamanlarda pek dillendirilmese dahi aslında çiftlerin sıkça tercih bir ihtiyaç durumuna gelmiştir. Kısa Fantazi Gecelik seçimlerinde dışarıdan bir dükkandan temin ederken çekince yaşayan bireyler dolayısıyla internete yönelmişlerdir. Kısa Fantazi Gecelik seçerken veya alırken utanca yaşayan bireyler bizlerden güvenle ve gizlilikle rahatlıkla alışveriş yapmaktadırlar. Kısa Fantazi Gecelik kategorimizde birden fazla çeşitliliğe giderek kafalarını bir hayli karıştıracağız! Kısa Fantazi Gecelik modelimiz ile partnerinize hoş bir sürpriz yapacak ve onun ayaklarını yerden keseceksiniz!

 

Askılı Kısa Fantazi Gecelik Siyah

Askılı Kısa Fantazi Gecelik Siyah modelimiz ile oldukça rahat edeceksiniz. Askılı Kısa Fantazi Gecelik Siyah modeli kısa yani mini bir tasarıma sahiptir. Askılı Kısa Fantazi Gecelik Siyah renkli modelimizin üst kısmı ince ince dokunarak dantelden imal edilmiştir. Askılı Kısa Fantazi Gecelik Siyah modeli son derece iddialı bir görünüm sağlamaktadır. Askılı Kısa Fantazi Gecelik Siyah renkli modeli ile kendinizi hem daha seksi hem de bir o kadar da şık hissedeceksiniz! Son derece kaliteli kumaş yapısıyla uzun süreli kullanımlarda dahi ilk günkü gibi memnun kalacaksınız.

 

Gizli Gönderi

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez.Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

 

Paket İçeriği

Gecelik ve tanga

Ürün 4 adet bedenden oluşmaktadır. Bunlar; S – M – L – XL

 

Beden tablosu mitelove

     (0)