mitelove-1696

Mite Love Siyah Püsküllü Babydoll

Beden/Ölçü:

(0)

61,89 TL

111,02 TL

Mite Love Siyah Püsküllü Babydoll

Mite Love Siyah Püsküllü Babydoll Mite Love raflarında birden fazla renk ve çeşidiyle yerini aldı!

 

Siyah Püsküllü

Siyah Püsküllü bu tasarım marjinalliğinizi adeta konuşturacak! Siyah Püsküllü modeli size daha dinamik bir hava katarken aynı zamanda sizi bir o kadar tatlı gösterecek. Siyah Püsküllü bu babydoll diğerlerinden çok daha farklı bir hava katarak partnerinizin ayaklarını yerden kesecek. Beylerin zaaflarından biri olan babydoll modellerimizden Siyah Püsküllü modeli ile partnerinizi parmağınızda oynatacaksınız. Siyah Püsküllü modeli ile mutlu birliktelikler sağlayacaksınız.

 

Püsküllü Babydoll

Püsküllü Babydoll modellerimiz son zamanların en çok satan trendleri arasında. Püsküllü Babydoll modelini güvenle sitemizden temin edebilirsiniz. Püsküllü Babydoll modelini tercih ederken aynı zamanda gizli kargo ile tarafınıza göndererek sizlere güvenilir alışverişin tadını yaşattırıyoruz. Püsküllü Babydoll tahriş etmeyen yapısı ile sizlere oldukça rahatlık vererek tadına doyulmaz bir deneyim yaşatacak. Püsküllü Babydoll  oldukça esnek yapısı ile kullanımı oldukça rahat ve şık yapıdadır.

Son derece kaliteli kumaş yapısıyla uzun süreli kullanımlarda dahi ilk günkü gibi memnun kalacaksınız.

%100 Hijyenik ve sağlıklı yapısıyla Mite Love Fantezi Giyimleri kısa sürede çiftlerin beğenisini kazanmıştır.

Daha mutlu günler için Mite Love!

 

Gizli Gönderi

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez.Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

 

Paket İçeriği

Babydoll ve Tanga

Ürün 4 adet bedenden oluşmaktadır. Bunlar; S – M – L – XL

 

 

Beden tablosu mitelove

     (0)