mitelove-1695

Mite Love Seksi Dansöz Kostümü Saks

Beden/Ölçü:

(0)

98,90 TL

175,83 TL

Mite Love Seksi Dansöz Kostümü Saks

Mite Love Seksi Dansöz Kostümü Saks modelimiz bu yılın en gözde trendi!

 

Dansöz Kostümü saks

Dansöz Kostümü saks ile çok daha albenisi olan biri olmaya hazır mısınız? Dansöz Kostümü saks siz ile partnerinize mükemmel bir enerji sağlayacak. Dansöz Kostümü saks sizi tahriş etmeyecek şekilde özenle ve büyük bir titizlikle imal edildi. Dansöz Kostümü saks sağlık açısından da oldukça güvenilir kumaşlardan yapılmıştır. Dansöz Kostümü saks son dönemlerde sıkça tercih edilmekte ve beylerinde partnerlerini bu kostüm ile gördüklerinde oldukça hoşnut kaldıkları araştırmalar sonucu ispatlanmıştır.

 

Seksi Dansöz Kostümü

Seksi Dansöz Kostümü Saks renkli modeli sizin teniniz ile mükemmel bir uyum sağlayacak. Farklı renk arayan bayanlar Seksi Dansöz Kostümü Saks rengi ile oldukça marjinal bir görünüm kazandıracak. Seksi Dansöz Kostümü Saks rengi sizi ve partnerinizin ayaklarını yerden kesecek! Seksi Dansöz Kostümü Saks kollarında ki artın rengi kaplama ile size bir o kadar da şıklık katacak. Seksi Dansöz Kostümü Saks modeli göbeği ve sırtı açık tasarımlıdır. Derin göğüs dekoltesi ile partnerinizi adeta parmağınızda oynatarak kontrolü elinize alacak ve unutamayacağınız bir gece yaşayacaksınız!

 

Gizli Gönderi

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez.Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

 

Paket İçeriği

Tül Pantolon, üst kısım, kol aksesuarı, peçe 

Ürün 4 adet bedenden oluşmaktadır. Bunlar; S – M – L – XL

 

Beden tablosu mitelove

     (0)